Kadra

Nauczyciele prowadzący zajęcia w Szczecińskim Kursie Rysunku

 

Katarzyna Kolmer
Absolwentka Architektury na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym, nauczyciel sztuki w Szczecin International School, a także studentka Animacji i Grafiki w kolegium Da Vinci. Pani Kasia prowadzi grupę dziecięcą i młodzieżową w poniedziałki oraz grupę przygotowującą się na studia we wtorki.

 

Agnieszka Chmurska
Absolwentka studiów inżynierskich oraz magisterskich na kierunku Architektura i Urbanistyka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie oraz studiów na kierunku Badań i Analizy Architektury Historycznej. Jest aktywnym zawodowo architektem wnętrz. Pani Agnieszka prowadzi dla Was grupę przygotowującą się na studia w czwartki oraz grupy dziecięce i młodzieżowe w soboty.

 

Ewa Gawdzińska
Absolwentka Grafiki Projektowej na szczecińskiej Akademii Sztuki, aktualnie czynny zawodowo grafik, komiksiarz oraz wykładowca akademicki na wydziale Gier i Rzeczywistości Wirtualnej. Pani Ewa prowadzi grupy przygotowujące się na studia we wtorki, czwartki oraz soboty, a także spotkacie ją na zajęciach środowych – prowadzi zajęcia dla hobbistów oraz grupę pracującą w technikach cyfrowych.

 

Dawid Chrobak
Absolwent szczecińskiego liceum plastycznego, aktualnie student na wydziale Gier i Rzeczywistości Wirtualnej, na które dostał się na drugiej pozycji. Pana Dawida spotkacie na zajęciach dla dzieci i młodzieży w poniedziałki, piątki oraz soboty.

 

Gabriela Lewandowska
Absolwentka GOBELINS Paris na kierunku animacja, aktualnie czynny animator anime odpowiedzialny za projekty takie jak Nier:Atomata czy Pokemons. Panią Gabrielę spotkacie w sobotę, w ramach zajęć przygotowujących na studia oraz w sobotniej grupie młodzieżowej.


WSPÓŁPRACE
——–

Paweł Janicki
Absolwent Szczecińskiej Akademii Sztuki na kierunkach moda i projektowanie produktu, aktualnie pełnoeatatowy projektant. Pana Pawła można było spotkać na zajęciach dla dzieci i młodzieży.